Disse kan du kontakte

aaa.jpg

 

Aglo videregående skole

Fløanvegen 89, 7510 Skatval
Tlf: 74 83 43 30,  E-mail: aglo@aglo.no
Daglig leder Thomas Mo tom@aglo.no
Rektor Gørild Joramo g.joramo@aglo.no
Inspektør/avd.leder AF Guri Fornes Drop guri@aglo.no
Rådgiver SES Kine K-A Dybwad
kine.dybwad@aglo.no
Leder Aglo Opplæringskontor Stein Roger Hagen
stein.hagen@aglo.no
Rådgiver AF Monica Ryggvik monica.ryggvik@aglo.no
Rådgiver HO og DH
Bjørg K. Aamodt bjorg.kristin.aamodt@aglo.no
Rådgiver Bygg, TIP Janne Bonslet janne.bonslet@aglo.no
Avdelingsleder DH Elin Stuberg elin@aglo.no
Avdelingsleder HO Kari D. Aspenes kari@aglo.no
Avdelingsleder TIP Tor H. Akselvoll tor.helge@aglo.no
Avdelingsleder BYGG Olav Teigen olav.teigen@aglo.no
Avdelingsleder SES Heidi H. Valstad    heidi.hernes.valstad@aglo.no

Aglo Opplæringssenter

Fløanveien 89, 7510 Skatval
Tlf: 74 83 43 30,  E-mail: aglo@aglo.no
Daglig leder Thomas Mo tom@aglo.no
Leder grunnskole tlf. 990 101 33 Lene S. Bjørkmo lene@aglo.no
Rådgiver grunnskole tlf. 474 83 249 Heidi Bjørkøy heidi@aglo.no
Driftsleder  tlf. 468 92 500 Tor Erik Tuseth tor.erik@aglo.no

 

Aglo Opplæringskontor

Leder Aglo Opplæringskontor Stein Roger Hagen stein.hagen@aglo.no
     

Aglo Barne- og Familiesenter

Solberget, 7510 Skatval
Tlf: 74 83 30 80,   Fax: 74 83 30 90,   E-mail: familiesenter@aglo.no
Styrer: Kirsten Wettre: kirsten.wettre@aglo.no

Aglo Barnehage

E-mail: barnehage@aglo.no
Avdeling Eventyrhuset, Fløanveien 81, 7510 Skatval
Tlf: 74 83 43 95
Avdeling Sentrum, Skolegata, 7500 Stjørdal
Tlf: 74 82 10 33
Styrer Gerd Bergersen, mob.40412483

bunn.jpg